laser vectus gdynia

Depilacja laserowa Gdynia – Laserowe usuwanie owłosienia bez bólu

Depilacja laserowa laserem Vectus

Usuwanie niechcianego owłosienia to męcząca i nieprzyjemna czynność, aczkowiek konieczna nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Samo słowo ,,depilacja” budzi negatywne skojarzenia. Najczęściej kojarzy się z szybko odrastającymi włoskami lub ich wrastaniem. Sprzyja to jednak poszukiwaniom lepszego rozwiązania niż te łatwo dostępne w zwykłych supermarketach. Ku uldze wielu kobiet powstał laser Vectus stworzony przez firmę Palomar, która dołożyła wszelkich starań, aby ich wynalazek spełniał wszystkie oczekiwania przedstawicielek płci pięknej.

Depilacja laserowa Gdynia | DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Jakie zalety posiada laser Vectus?

  • skuteczność i szybkość

Laser Vectus posiada zaawansowaną technogię Photon Recycling, która umożliwia wykorzystanie światła w 100%, dzięki specjalnej głowicy wyposażonej w niewielkie lusterka. W zwykłych laserach światło, które nie wniknęło w skórę, a odbiło się od niej ,,marnowało się”. W Vectusie natomiast odbite światło odbija się ponownie tym razem od lusterek zamontowanych w głowicy i trafia w całości do komórek.W rezultacie skuteczność jest wyższa niż w pozostałych metodach depilacji. Długość zabiegu zostaje znacznie skrócona, dzięki czemu nawet duży obszar ciała taki jak na przykład plecy może być wydepilowany w zaledwie kilka minut.

  • bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem FDA

Laserowe usuwanie owłosienia pomimo użycia bardzo wysokiej temperatury jest bezpieczne ze względu na czytnik poziomu aktywnej melaniny Skintel i system chłodzenia Advanced Cooling. Obie technologie odpowiadają za niedopuszczenie do poparzenia skóry. Skintel określa ilość melaniny w skórze. Na jej podstawie ustawia odpowiednie parametry dla każdego pacjenta indywidualnie, aby jak najskuteczniej zniszczyć włoski z zachowaniem nalezytego bezpieczeństwa. Rolą systemu Advanced Cooling jest chłodzenie skóry przez cały czas trwania zabiegu. Pacjent nie powinien czuć bólu ani pieczenia, a jedynie przyjemne ciepło. Amerykańska Agencja do spraw Żywienia i Leków doceniła starania firmy Palomar w dążeniach do stworzenia jak najbezpieczniejszego lasera, dzięki czemu Vectus został nagrodzony certyfikatem FDA.

  • bezbolesność

Technologia Advanced Cooling, chłodząc skórę nie dopuszcza do odczuwania bólu przez pacjenta. Działając przed, w trakcie i chwilę po zakończeniu zabiegu zapewnia całkowitą bezbolesność. W przypadkach osób o niskim progu bólu, mogą one doświadczyć pieczenia lub szczypania.

  • trwałość

Jeden zabieg laserem Vectus usuwa większość włosków, będących w danym czasie w fazie wzrostu. Niszczy również mieszki włosowe, aby nie dopuścić do ponownego odrastania włosów. Kolejne procedury powinny zlikwidować resztę owłosienia. Efekty w niektórych przypadkach mogą być widoczne już za pierwszym razem. Włoski po zabiegu będą wykruszać się jeszcze przez około 3 tygodnie. Następnie rezultaty pozostaną trwałe. Niektórzy pacjenci mogą potrzebowac kilku zabiegów tak zwanych przypominających co kilka miesięcy lub lat, aby gładka skóra utrzymywała się jak najdłużej.

  • zastosowanie do wszystkich typów skóry i kolorów włosków

Laser nie działa jedynie na siwe włosy, czyli pozbawione melaniny. Najlepiej usuwa ciemne włosy, ale równie dobrze radzi sobie z jasnymi odcieniami.

Jakie minusy posiada laser Vectus?

  • koszty zabiegu

Zabieg depilacji laserowej mimo licznych zalet  nie należy do najtańszych. Ceny sa zależne od salonów kosmetycznych oraz od części ciała, jakie chcemy wydepilować. Koszta zwykle zamykają się w kwocie kilku tysięcy złotych.

  • przeciwwskazania

Do zabiegu laserowego usuwania włosków istnieją również przeciwwskazania takie jak: ciąża i karmienie  piersią, uszkodzenia i podrażnienie skóry, infekcje skórne, świeża opalenizna, terapia retinoidami, łuszczyca.

Jeśli wciąż interesuje cię depilacja laserowa koniecznie zobacz: https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html

Mimo minusów nie sposób zauważyć, że laser Vectus ma zdecydowanie więcej zalet niż jakikolwiek inny laser. Warto jednak zapoznać się z obszerniejszym opisem zabiegu podczas konsultacji ze specjalistą, dzięki któremu będziemy pewni, ze zabieg jest bezpieczny dla naszego zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

45 − 35 =