laser vectus gdynia

Depilacja laserowa Gdynia – Laserowe usuwanie owłosienia bez bólu

Depilacja laserowa laserem Vectus

Usuwanie niechcianego owłosienia to męcząca i nieprzyjemna czynność, aczkowiek konieczna nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Samo słowo ,,depilacja” budzi negatywne skojarzenia. Najczęściej kojarzy się z szybko odrastającymi włoskami lub ich wrastaniem. Sprzyja to jednak poszukiwaniom lepszego rozwiązania niż te łatwo dostępne w zwykłych supermarketach. Ku uldze wielu kobiet powstał laser Vectus stworzony przez firmę Palomar, która dołożyła wszelkich starań, aby ich wynalazek spełniał wszystkie oczekiwania przedstawicielek płci pięknej.

Depilacja laserowa Gdynia | DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Jakie zalety posiada laser Vectus?

  • skuteczność i szybkość

Laser Vectus posiada zaawansowaną technogię Photon Recycling, która umożliwia wykorzystanie światła w 100%, dzięki specjalnej głowicy wyposażonej w niewielkie lusterka. W zwykłych laserach światło, które nie wniknęło w skórę, a odbiło się od niej ,,marnowało się”. W Vectusie natomiast odbite światło odbija się ponownie tym razem od lusterek zamontowanych w głowicy i trafia w całości do komórek.W rezultacie skuteczność jest wyższa niż w pozostałych metodach depilacji. Długość zabiegu zostaje znacznie skrócona, dzięki czemu nawet duży obszar ciała taki jak na przykład plecy może być wydepilowany w zaledwie kilka minut.

  • bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem FDA

Laserowe usuwanie owłosienia pomimo użycia bardzo wysokiej temperatury jest bezpieczne ze względu na czytnik poziomu aktywnej melaniny Skintel i system chłodzenia Advanced Cooling. Obie technologie odpowiadają za niedopuszczenie do poparzenia skóry. Skintel określa ilość melaniny w skórze. Na jej podstawie ustawia odpowiednie parametry dla każdego pacjenta indywidualnie, aby jak najskuteczniej zniszczyć włoski z zachowaniem nalezytego bezpieczeństwa. Rolą systemu Advanced Cooling jest chłodzenie skóry przez cały czas trwania zabiegu. Pacjent nie powinien czuć bólu ani pieczenia, a jedynie przyjemne ciepło. Amerykańska Agencja do spraw Żywienia i Leków doceniła starania firmy Palomar w dążeniach do stworzenia jak najbezpieczniejszego lasera, dzięki czemu Vectus został nagrodzony certyfikatem FDA.

  • bezbolesność

Technologia Advanced Cooling, chłodząc skórę nie dopuszcza do odczuwania bólu przez pacjenta. Działając przed, w trakcie i chwilę po zakończeniu zabiegu zapewnia całkowitą bezbolesność. W przypadkach osób o niskim progu bólu, mogą one doświadczyć pieczenia lub szczypania.

  • trwałość

Jeden zabieg laserem Vectus usuwa większość włosków, będących w danym czasie w fazie wzrostu. Niszczy również mieszki włosowe, aby nie dopuścić do ponownego odrastania włosów. Kolejne procedury powinny zlikwidować resztę owłosienia. Efekty w niektórych przypadkach mogą być widoczne już za pierwszym razem. Włoski po zabiegu będą wykruszać się jeszcze przez około 3 tygodnie. Następnie rezultaty pozostaną trwałe. Niektórzy pacjenci mogą potrzebowac kilku zabiegów tak zwanych przypominających co kilka miesięcy lub lat, aby gładka skóra utrzymywała się jak najdłużej.

  • zastosowanie do wszystkich typów skóry i kolorów włosków

Laser nie działa jedynie na siwe włosy, czyli pozbawione melaniny. Najlepiej usuwa ciemne włosy, ale równie dobrze radzi sobie z jasnymi odcieniami.

Jakie minusy posiada laser Vectus?

  • koszty zabiegu

Zabieg depilacji laserowej mimo licznych zalet  nie należy do najtańszych. Ceny sa zależne od salonów kosmetycznych oraz od części ciała, jakie chcemy wydepilować. Koszta zwykle zamykają się w kwocie kilku tysięcy złotych.

  • przeciwwskazania

Do zabiegu laserowego usuwania włosków istnieją również przeciwwskazania takie jak: ciąża i karmienie  piersią, uszkodzenia i podrażnienie skóry, infekcje skórne, świeża opalenizna, terapia retinoidami, łuszczyca.

Jeśli wciąż interesuje cię depilacja laserowa koniecznie zobacz: https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html

Mimo minusów nie sposób zauważyć, że laser Vectus ma zdecydowanie więcej zalet niż jakikolwiek inny laser. Warto jednak zapoznać się z obszerniejszym opisem zabiegu podczas konsultacji ze specjalistą, dzięki któremu będziemy pewni, ze zabieg jest bezpieczny dla naszego zdrowia.

5 thoughts on “Depilacja laserowa Gdynia – Laserowe usuwanie owłosienia bez bólu

  1. Byłam w wspomnianym tutaj gabinecie czyli w Clinica Cosmetologica w Gdyni i zdecydowanie warto. Udzielają bardzo wielu porad odnośnie profilaktyki.

    1. Usuwanie owłosienia laserem to z reguły wydatek rzędu kilkuset złotych za zabieg. Chyba nie aż tak dużo… Można zawsze na raty rozkładać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

80 + = 81